W poszukiwaniu pasji cz.2

June 6, 2017

Poznaj gremliny - samosabotujące myśli, które przeszkadzają Tobie w odnalezieniu pasji

 

  Gremlin # 1 Czuję się źle, gdy widzę innych, którzy już to zrobili, a ja nadal próbuję.

 

To może być zniechęcające, jeśli zaczniesz porównywać się z innymi, którzy spełnili już swoje marzenia. Aby pozbyć się tych myśli raz na zawsze, zdajmy sobie sprawę, że jesteśmy wyjątkowi i każdy z nas ma inny talent i marzenia, dlatego nie możemy porównywać się z innymi. Pamiętaj też, że wszyscy w pewnym momencie życia zaczynali, nie jesteś sam. Użyj tych historii jako inspiracji, a nie dołuj się nimi.

 

 Gremlin # 2 To tak długo trwa...

 

Jest to dość powszechne wśród ludzi, którzy myślą, że już jest na coś za późno. Pomyśl o tym w inny sposób - co sprawiło, że dotarłeś do miejsca, w którym jesteś teraz? Gdyby nie wszystkie okoliczności, które czekały na Ciebie i odpowiedni czas czy doszedłbyś tu gdzie jesteś?

 

Gremlin # 3 Nie wiem od czego zacząć.

 

Mamy tendencję do bycia przytłoczonym, gdy staramy się myśleć o naszej pasji życia, ponieważ łatwiej jest widzieć wyzwania i trudności pojawiające się w naszych umysłach, niż widzieć wszystkie możliwości. W ten sposób blokujemy się i nie potrafimy wymyślić, co zrobić najpierw. Nie  panikuj, z każdej sytuacji jest wyjście.

 

 Gremlin # 4 Co zrobić, jeśli mam wiele zainteresowań?

 

Czasami zdarza się, że nie możemy zdecydować o czym jest nasza pasja, ponieważ mamy więcej niż jedną i nie wiemy co wybrać. Zajrzyj do pytań z pierwszej części, mogą być pomocne. Ponadto możesz postarać się być kreatywny i znaleźć sposób, aby połączyć wszystkie Twoje zainteresowania w wymarzonej pracy.

 

 Gremlin # 5 Co zrobić, jeśli to co chcę zrobić, nie pasuje do oczekiwań moich rodziców?

 

Czy przyznajemy się do tego czy nie, w pewnym stopniu wszyscy chcemy zadowolić naszych rodziców. Musimy jednak zdawać sobie sprawę, że nasi rodzice chcą naszego zadowolenia i szczęścia. Nawet jeśli nie od początku będą im się podobały nasze pomysły, to będą szczęśliwi, gdy odniesiemy sukces.

 

 Gremlin # 6 Czy jest zbyt późno żeby zacząć?

 

Kiedy myślisz o ciężkiej pracy, którą trzeba wykonać na początku, to może wydawać się to nieco zniechęcające. Dlatego niektórzy ludzie pozostają w miejscu, niezależnie od tego, jak bardzo się z tego powodu czują nieszczęśliwi. Nigdy nie jest za późno. Wystarczy sprawdzić, ile osób zaczęło od nowa na przykład po pięćdziesiątce i nadal potrafiło spełniać swoje marzenia. Co więcej, po odkryciu swojej pasji i rozpoczęciu pracy, zazwyczaj wszystko dzieje się o wiele szybciej.

 

 

W następnej części dowiesz się jak skutecznie znaleźć pasję.

Please reload

Zapisz się już dziś do newslettera!

Bądźmy w kontakcie
Wejdź dalej

April 26, 2017

Please reload

Please reload

Kontakt

Skontaktuj się ze mną telefonicznie lub mailowo, wspólnie ustalimy termin spotkania

​​

Tel: 695 429 283

malprzymuszala@gmail.com

© 2017 - 2018 by Małgorzata Przymuszała Coach

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now