W poszukiwaniu pasji cz.3 - jak ją skutecznie odnaleźć?

June 9, 2017


Wreszcie porozmawiajmy o tym, jak możemy rzeczywiście odkryć naszą pasję. Mimo, że nie jest to łatwe, warto walczyć.

Pomyśl o tym co chciałeś osiągnąć, gdy byłeś dzieckiem.

Wszyscy wiedzieli kim chcą być, zanim społeczeństwo powiedziało nam jakim mamy być.
Pamiętasz, że kiedy byłeś dzieckiem - mogłeś bawić się przez wiele godzin i nigdy się nie nudzić. To są wspomnienia, które powinieneś sobie przypomnieć, ponieważ właśnie tam znajdziesz Twoją pasję. Przypomnij sobie kim byłeś, zanim pod wpływem innych przestraszyłeś się spełniania swoich marzeń.

 

 

 

Postępuj zgodnie z ciekawością i pozwól sobie na próbowanie

 

Nie czekaj na magiczną chwilę, w której to, o czym marzysz zdarzy się samo. Daj sobie czas na próby i błędy, zanim będziesz gotów, poświęcić całą uwagę na Twój cel.

 

 

 

Nie bój się zaczynać tyle razy, ile potrzeba

 

Nasze myśli i uczucia mogą nas mylić i może nam się coś nie udać więcej niż jeden raz. Nie bój się zostawiać coś natychmiast, gdy poczujesz, że to nie jest dla Ciebie. Im szybciej zostawisz niechciane miejsce, tym szybciej znajdziesz swoją prawdziwą pasję i cel.

 

 

 

Niech Twoją motywacją nie będą pieniądze

 

Trudno nam oprzeć się poczuciu bezpieczeństwa, które daje nam duża wypłata, ale to może być mylne. Jeśli skoncentrujemy się wyłącznie na ilości pieniędzy, które dostajemy w danym momencie w pracy, której nie lubimy, możemy przegapić wiele możliwości budowania własnych marzeń i zarobienia znacznie więcej. Pieniądze są dobre i mogą być wykorzystane do zrobienia wiele dobrego, ale jeśli zapomnimy o tym na chwilę i poświęcimy swój czas na rozwijanie talentów i pasji, wkrótce uda nam się osiągnąć wielki sukces, a pieniądze przyjdą same wraz z nim.

 

 

 

Mierz siły na zamiary

 

Wreszcie, jeśli chodzi o odkrywanie swojej prawdziwej pasji, skup się tylko na tym, co znajduje się w granicach Twoich możliwości, bo będzie to miało ogromny wpływ. Twój talent jest w Tobie i potrzebuje niewielkiej motywacji i trochę treningu, aby pomóc Ci osiągnąć Twój cel.

 

 

 

Znalezienie pasji w życiu jest ważne, ponieważ w ten sposób możemy zmotywować siebie i stać się znacznie szczęśliwszymi w życiu. Nie ma problemu, jeśli nadal nie wiesz, co jest Twoją prawdziwą pasją. Pamiętaj, że nie jesteś sam i nie poddawaj się! To jest rzecz, która nigdy nie przychodzi łatwo!

 

Jeśli chciałabyś spotkać się ze mną na sesji coachingowej - napisz do mnie! Pamiętaj, pierwsza sesja gratis!

Please reload

Zapisz się już dziś do newslettera!

Bądźmy w kontakcie
Wejdź dalej

April 26, 2017

Please reload

Please reload

Kontakt

Skontaktuj się ze mną telefonicznie lub mailowo, wspólnie ustalimy termin spotkania

​​

Tel: 695 429 283

malprzymuszala@gmail.com

© 2017 - 2018 by Małgorzata Przymuszała Coach

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now